flety Haynes
flety poprzeczne William_S_Haynes

Flety poprzeczne WM.S Haynes

Flety poprzeczne WM.S Haynes to głęboko zakorzeniona jakośc rzemiosła. Tworząc nasze instrumenty korzystamy z tradycyjnych metod produkcji łącząc je z nowoczesnością, co sprawia, że flety WM.S Haynes są uplasowane w czołówce światowych producentów. To właśnie nasza firma jest pionierem w opracowaniu współczesnych metod produkcji, które zostały przyjęte jako paradygmat w branży fletowej. Grając na instrumencie WM.S Haynes daje się odczuć ponad 125 letnie mistrzostwo rzemiosła, a każdy egzemplarz ma swój niepowtarzalny charakter i brzmenie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też z naszej strony oferujemy spersonalizowaną konfigurację, tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających muzyków. Swoją ofertę kierujemy do każdego, od amatora do profesjonalnego muzyka, dlatego nasze instrumenty tworzone są z najlepszych stopów metali szlachetnych o różnych grubościach dostosowanych do potrzeb klienta.

Nieprzypadkowo flety poprzeczny marki Haynes są określane jako to znane z „tego dźwięku”. Wszyscy, którzy mieli możliwość grania na naszych instrumentach określali je jako cieszące się bogatym, pełnym i barwnym brzmieniem w pełnym zakresie dynamiki i skali, co jest powodem popularności oraz uznania marki Haynes na całym świecie.

 

STRONA PRODUCENTA

https://youtu.be/6hJ0_qEsqd4