Premier_drums_logo

Instrumenty perkusyjne Premier

Reputacja firmy Premier jest budowana od jej powstania w 1922 roku, kiedy to rozpoczęła się produkcja instrumentów orkiestrowych oraz jazz’owych zestawów perkusyjnych. Bardzo szybko okazało się, że instrumenty perkusyjne marki Premier spełniają oczekiwania muzyków i wkrótce firma stała się potentatem w produkowaniu kotłów symfonicznych. Szerokim echem odbijały się cztery główne pryncypia, którymi do dnia dzisiejszego kieruje się firma, a są to:

  • Doskonałość
  • Wydajność
  • Niezawodność
  • Trwałość

Instrumenty perkusyjne Premier szybko zdobywały grono użytkowników spośród światowej czołówki zespołów oraz muzyków, a kotły symfoniczne stały się preferowanym wyborem w orkiestrach na całym świecie. To spowodowało, że firma Premier stała się potentatem w produkcji instrumentów perkusyjnych orkiestrowych, przez co wkrótce została podjęta decyzja dotycząca rozszerzeniu asortymentu o wibrafony, marimby, ksylofony, dzwony rurowe, tomy oraz bębny grancassa.

Ponad osiem dekad działalności firmy Premier dostarczyło specjalistycznej wiedzy z zakresu produkcji instrumentów  perkusyjnych orkiestrowych przez co możemy szczycić się instrumentami doskonale brzmiącymi, wykonanymi z precyzyjną dokładnością i spełniającymi nawet najbardziej wygórowane oczekiwania muzyków na całym świecie.

 

STRONA PRODUCENTA