John Packer

Instrumenty dęte John Packer

Instrumenty dęte blaszane oraz drewniane marki John Packer z powodzeniem funkcjonują na rynku od prawie 40 lat. John Packer zaczynał prowadząc mały serwis instrumentów dętych drewnianych w Taunton. John był uznanym rzeczoznawcą, słynącym w Anglii i na świecie z doskonałej obsługi klienta. Marka John Packer szybko zyskała reputację i renomę wśród klientów.

John był początkowo konsultantem i podwykonawcą dużych korporacji takich jak Trevor James, Boosey & Hawkes, Schreiber, Yamaha. Następnie wykorzystując swoje doświadczenie postanowił stworzyć swoją markę John Packer i samodzielnie zaistnieć na rynku instrumentów muzycznych, tworząc całą gamę instrumentów, znanych obecnie na całym globie. Osiągnięcie dzisiejszego poziomu jakości instrumentów JP, było możliwe dzięki regularnym wizytom w fabryce, skrupulatnemu nadzorowi technicznemu linii produkcyjnej i wysokiej kontroli jakości.

Firma John Packer to zespół pasjonatów, przekładających muzykę na każdą dziedzinę życia. Współpracując z profesjonalnymi i początkującymi muzykami, oraz ze wszystkimi muzykami pomiędzy biegunami tej skali, posiada szczególne, całościowe spojrzenie na potrzeby wszystkich muzyków i świadomie korzysta z tej wiedzy na etapie projektowym i konstrukcyjnym.
Instrumenty muzyczne JP dominują w sektorze szkolnym w Anglii. Polecane są przez prywatnych nauczycieli już od wielu lat. Oferują klientom trwałe i przyjazne na początek nauki instrumenty. Firma John Packer ma świadomość, że instrumenty klasy szkolnej są bardzo ważne, jeśli nie ważniejsze niż instrumenty profesjonalne, w procesie kształcenia. Instrumenty dedykowane dla uczniów szkół muzycznych powinny być łatwe w grze, wygodne i zapewniające maksimum satysfakcji z muzykowania, tak aby motywować młodych instrumentalistów do dalszej owocnej pracy. Takie właśnie kryteria spełniają instrumenty szkolne JP.

Ostatnio szczególną uwagę poświęcamy współpracy z renomowanymi markami specjalizującymi się w konkretnych typach instrumentów:
– Michael Rath – angielski producent puzonów
– Dr Richard Smith Watkins – projektant instrumentów dętych blaszanych
– Paul Riggett – Sterling
– Taylor Trumpets – znakomity producent trąbek, z którym JP zaczął w spółpracę w 2017 roku.
Takie kroki pozwalają rozwijać gałąź instrumentów klasy premium, z powodzeniem zaspokajające oczekiwania zawodowych muzyków. Oferując jakość i rozwiązania konstrukcyjne topowych marek, firma JP może zaproponować je w dużo korzystniejszej cenie.

Drodzy Państwo – możecie kupić instrument, który posiada logo JP i być pewnym, że jego jakość będzie bardzo dobra, a cena zaskoczy Was pozytywnie.

 

STRONA INTERNETOWA

https://youtu.be/VORUX4wSh8c?list=LLNsNC05ir4ADZXi2CAAXlVw